Херсонські орієнтувальники на Відкритому кубку Львова зі спортивного орієнтування «Lion Cup 2018»

05.09.2018
1084

Результативна участь у змаганнях – першочергове завдання для вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» під керівництвом Васіної І.В., тому під час літніх канікул особлива увага приділялася саме підготовці до змагань. Ґрунтовна підготовка пройшла під час навчально-тренувальних зборів зі спортивного орієнтування на базі туристичної стоянки клубу спортивного орієнтування м. Коростишів Житомирської області.

Два тижні насичених тренувань не пройшли дарма. Вже у серпні вихованці здобули перемоги на Відкритому кубку Львова зі спортивного орієнтування «Lion Cup 2018». Серед 455 учасників з усієї України наші вихованці – в переможцях. ІІІ місця в різних вікових групах посіли: Грязєв Богдан (Ч-18), Цивільська Фея (Ж-21Е), Коваленко Анна (Ж-21А), Литвиненко Анастасія (Ж-12).

Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник – Щербина О.Д.) також наполегливо тренувалися під час літніх канікул, тому й результати не забарилися. Один з найдосвідченіших вихованців гуртка – Кражев Ігор, учень 10 класу Херсонської гімназії № 3 – став беззаперечним переможцем, посівши почесне І місце на Відкритих міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «Кубок Одеси 2018», Кубку України (етап, спринт), обійшовши у своїй віковій групі Ч-16 понад 17 спортсменів з різних куточків України!