Результати опитування КМІС. Маніпуляція чи технологія?

18.08.2022
4764

Сьогодні були опубліковані результати опитування Київського міжнародного інституту соціології. проведеного у липні.


Не будемо про зміст, результати і вподобання простого народу, то окрема тема для дисертацій. Зупинимося на простому запитанні: Кого опитували? І чи не є вона звичайною маніпуляцією?

Понад 28 мільйонів громадян України матимуть право голосувати на місцевих виборах – такі дані Центральної виборчої комісії озвучила на селекторній нараді Міністерства внутрішніх справ представниця ЦВК Ірина Єфремова 21 жовтня.

І так:

Херсонська – 806 тис виборців, Запорізька-1 млн 300 тис виборців, Донецька 1 млн 100 тис виборців, Луганська області-243 тис виборців, фактично окуповані. Там ідуть бої. Це приблизно 3-5 млн осіб. З них половина знаходиться під окупацією. Кого там опитували?

Один мільйон воює. Це офіційні данні озвучені паном Резніковим. Цих людей також скоріш за все не опитували.

Понад 9 млн громадян України виїхало за кордон. Скоріш за все вони також не брали участь в цьому опитуванні.

Ще пару мільйонів мають статус ВПО, або просто виїхали з окупації або з областей де ідуть активні бойові дії і не реєструються офіційно. Ймовірно вони теж брали участь в опитуванні.

А ще 7-10 млн громадян України, які були на заробітках по різним країнам, ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Зрозуміло, що їх також ніхто не опитував.

Так кого опитували соціологи з КМІС?

І ще, дуже показово, що замовником такого опитування була Громадська мережа «Опора», яка добре відома спостереженнями за ходом різноманітних виборів в Україні.

Дуже шкода, що організація, яка фінансується за кошти американських платників податків, держави-лідера вільного світу, просуває для українського суспільства запитання, які є такими близькими для режиму Лукашенки у Білорусі.

Тепер зрозуміло чия це опора…