Повернути Херсонщину

08.06.2022
4951

Не подобається мені все що відбувається навколо рідної Херсонщини. То тиша, то відверту ахінею несуть спікери та експерти різного штибу та ґатунку, то на другорядних проблемах наголос роблять, то проєбалі, то звільнимо через тиждень… Рух типу є, а він пустий та беззмістовний. Як кажуть люди, процес не заради результату, а заради самого процесу. Також останні тези нашого керівництва щодо долі Херсонщини не дають особливих приводів для великих сподівань, а останні інтерв’ю гаранта взагалі змушує замислитися…

Розумію, що дуже відверто, але в арестовича гратися не буду. Замовчування проблеми, або небажання навіть зрозуміти причини і знайти вірні шляхи вирішення – це не вихід з положення, це шлях в нікуди. Буду відвертим, кожного дня примара Криму, Донецька та Луганська щодо Херсона все ближче. Просто слова: Херсон-це Україна, без жодних дій і головне правди – це саме те що було там.

На брехні перемоги не буде! Давайте не допускати помилок 2014 – до 24 лютого 2022 років. Между струйками, по сєрєдіне, мінські угоди, які не можливо виконати, розведення військ, КПВВ на межі з Кримом замість захисної лінії Маннергейма, автобусні шатли – все це було і нічого доброго в кінцевому результаті не принесло країні. Давайте це визнаємо.

Єдині хто робить свою справу-військові! Їм шана і повага. Надія виключно на ЗСУ! Але в нас в країні не влада генералів, і навіть під час війни владу здійснює військово-політичне командування. А от тут питання…

Про Херсонщину

Херсонщини в медіа повинно бути не те що багато, а занадто багато. З інформпростору наша область і сусідня Запорізька не повинні зникати взагалі. Вітчизняні, зарубіжні ЗМІ, топові блоггери, регіональні медіа – говоріть про Херсонщину, пишіть, знімайте відео! Це кроки до визволення нашої , української землі, козацького краю!

Держава, фонди, спонсори, меценати повинні допомогти регіональним ЗМІ з тимчасово окупованих Херсонщини та Запоріжжя. Ці медіа – надійний місток між тими, хто там залишився і іншим світом. Вони слово правди про окупацію, окупантів, їх прислужників, та українців які там чинять спротив! Слово, яке повинен знати увесь світ.

Правобережна Херсонщина, як плацдарм для звільнення

На мою думку не треба так зневажливо ставитися до заяв колаборантів щодо референдумів, місцевих виборів і так далі. Також абсолютно помилковим є аналогічне ставлення до військ окупантів, особливо зараз, коли вони зробили висновки в перших місяців війни. Але з ними ЗСУ розбереться. Нам треба до середини літа повернути контроль над Бериславом, а до вересня контролювати всю правобережну Херсонщину. Тільки визволенням територій ми зможемо поламати плати окупантів та їх маріонеток. Не слащаво, не всім подобається? Але це правда.

Що треба робити

Також треба в усіх громадах Херсонщини створити військові адміністрації та призначити туди керівників. Особливо це великі міста Херсон, Скадовськ, Гопри, Каховка, Нова Каховка, Берислав. Забезпечити виплати зарплат бюджетникам в цих громадах. Але не всім за списком, так як є факти співпраці бюджетників з окупантами, тут наше доблесне СБУ повинно відпрацювати.

Зробити реєстр працівників бюджетної сфери, які виїхали за межі області. Розумію, що важко, але хоча б з офіційних даних зареєстрованих по Україні ВПО можна взяти цю інформацію.

Навчання дітей, вступна кампанія – це взагалі те над чим влада повинна останні тижні працювати в режимі 24/7.

Такі мої вранішні думки. Віримо ЗСУ! Віримо Залужному, кожному солдату, матросу, старшині, сержанту, офіцеру! Всім, хто зі зброєю в руках боронить і визволяє Україну! Віримо і допомагаємо журналістам, блогерам, медійщикам, які несуть слово правди про Херсонщину.

Не хайпа і особистого піару, а правди, яка б вона не була.

З нами Бог! Слова ЗСУ і Слава Україні!