Херсонщина баласт? Емоції після постів Юрія Романенка

01.07.2022
8048

Випадково прочитав пост Романенка про Херсонщину. Почуття після прочитаного: ЛЮТЬ! Так відверто топити тему Херсонщина-баласт… Що ґрунт мацають? Зміст коментів під постом говоре – тема піплу заходить.

Вважаю-необхідно відреагувати. Бо тиша – нас усіх вбиває, а головне мовчання про Херсонщину вбиває нашу область. Говорив і повторю ще раз – про Херсон треба говорити, говорити завжди і скрізь, плюс ми не повинні повторити помилок Донецька і Луганська. Про Крим промовчу ,бо там була зовсім інша історія. Ми повинні говорити про Херсонщину, щоб гасло Херсон-це Україна було справжнім і відповідало реальному стану речей, а не повторювало сумнозвісні-Донецьк/Луганськ-це Україна.

Публікую скріни дописів романенка, бо цей чорт давно забанив мене. Кажуть, що потім після цих двох постів був третій у напрямку – треба скидати цей баласт (Херсонська область), бо скоро на НАШИХ територіях не буде чим платити виплати. І ці “експерти” наближені до вищого керівництва країни. Коментарі людей з не окупованих територій там не менш яскраві. Далі за ПОСИЛАННЯМ

Романенко друг Арестовича та Андрусіва, а це Інститут майбутнього, який працює на владу, його сильно піарить Тоха Геращенко. Тому, якщо таке закинуто в маси, то значить вони обговорюють такі варіанти.

Що виходить? Багатостраждальна Херсонщина. Проеб@ли –вже мало… Давайте вже з кінцями???

Звертаюся до земляків з проханням активно включитися в цю обговорення. Херсон український, правда?! Бо не подобаються мені всі ці хороводи навколо Херсонщини, а ще більше дії нашої влади. Віримо Залужному, ЗСУ, ВМС, батькам, синам, донькам, рідним, близьким та знайомим, які зараз виборюють нашу свободу і незалежність. Хай це буде нашою Перемогою і перемогою Херсонщини.