Головне завдання путіна утримати здобуте та завойоване

21.09.2022
3820

А наше головне завдання зламати ці плани і зруйнувати рейх.

І так детально:

Після останніх подій на фронті та заяв фюрера російського рейха стало зрозуміло, що він «тепер хоче якнайшвидше пожинати збитки та прибутки» (своєї «спеціальної військової операції»)

Його головне завдання закріпитися на окупованих територіях та утримати здобуте і завойоване.

І підтвердженням цих слів може бути цитати міністра оборони рейха шойгу, щодо часткової мобілізації:

Частичная мобилизация в первую очередь нужна для контроля линии соприкосновения и освобожденных территорий — Сергей Шойгу

У сьогоднішньому випуску французької газети Le Figaro вказують, що росія “робить ставку на ескалацію, прискорюючи референдумом анексію Донбасу”

Мета російського президента: «Перетворити своє вторгнення в оборонну війну, яка буде сприйматися російськими громадянами як більш легітимна і розв’яже йому руки для будь-яких рішень”

Також “українську” сторінку у провідній французькій газеті доповнює цитування виступу президента Макрона в ООН, де він звинуватив росію в “імпералізмі” та “гегемонії”.

Все відбувається саме так, як я прогнозував ще у квітні. Намагання з боку гітлера/путіна всадити Україну за стіл перемовин і підписати перемир’я. Не мир, а саме перемир’я, бо мир йому не потрібен і від планів подальшого захоплення території нашої країни він не відмовився.

Як зазначив в своєму дописів у фейсбуці Анатолій Ткачук росія переходить на воєнні рельси. Те, що вони розганяли останній тиждень: переведення СВО у Отєчєствєнную Войну відбулось. Путін оголосив мобілізацію. Війна виходить на новий рівень ескалації.

Наше самозаспокоєння після перемог на Харківщині доведеться забути. Попереду нові важкі випробування. Багато людей загинуть – українці захищаючи свою землю, , тувинці, буряти, удмурти, коряки, евени, татари тощо – захищаючи амбіції кремлівського фюрера та печерний шовінізм московії та її ненависть до всіх націй і народів світу.