Срібна призерка Паралімпійських ігор-2020 року Яна Лебєдєва про навчання на факультеті фізичного виховання та спорту ХДУ

13.06.2023
9730

Яна Лебєдєва – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна призерка Паралімпійських ігор-2020 у Токіо з метання диску і випускниця факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету.


Спортсменка нещодавно закінчила магістратуру факультету фізичного виховання та спорту ХДУ. Сьогодні вона запрошує молодь вступати та здобувати освіту на рідному для неї факультеті, наголошуючи на перевагах та можливостях для студентів.

«Херсонський державний університет оголосив про прийом документів на факультет фізичного виховання та спорту. Запрошую тебе, вступай та отримай такі ж переваги, що були доступні й мені. На тебе чекають: гнучкі умови навчання, можливість навчання з будь-якої точки світу, якісна освіта та диплом європейського зразка. Завершивши навчання, ти отримаєш різноманітні кваліфікаційні можливості для майбутнього працевлаштування», – зазначила Яна Лебєдєва.


Тож, не зволікайте! Приєднуйтеся до спільноти факультету фізичного виховання та спорту!

Контакти Приймальної комісії ХДУ:

моб. тел. +38(096)-613-05-16,
е-mail: EntranceExamination@ksu.ks.ua