Зрадник Сальдо заявив, що у вересні на окупованій частині Херсонщини відбудуться вибори

09.03.2023
4404

Він також відвідав засідання фейкового ізбіркома, який злочинного утворила ЦИК росії.


Про це у сюжеті розповідає пропагандистська ТРК Таврія. На своєму телеграм каналі вони також розмістили відповідне відео.

Нагадаємо, що російські окупанти та їх місцеві посіпаки планують 10 вересня 2023 року провести так звані місцеві вибори на окупованій частині Херсонської області.

Головою фейкового виборчкому одноголосно обрали Марину Захарову. На цьому засіданні засвітилася і мама так званого міністра “ інформаційної політики Херсонської області”. Євгена Брикова – Тетяна Сергіївна Брикова, яку особисто привітав Сальдо. І розповів, що саме вона допомогла йому перший раз виграти вибори мера Херсона.

На думку фейкової голови ізбіркому в цьому році будуть обирати депутатів Законодавчих Зборів, депутатів муніципальних округів.

У цьому фейковому засіданні приймала участь і голова ЦВК Російської Федерації Елла Памфілової. Яка фактично організовувала, координувала і керувала проведенням так званого голосування на «референдумі» про «входження регіону» до складу Російської Федерації.

Сьогодні вона пропонує злочинну ініціативу проводити «виборчу кампанію у всій Херсонській області, включаючи правобережну частину».

Такі дії та ініціативи підпадають під дію норм кримінального законодавства України.