Бюджетна годівниця для колаборантів

18.07.2022
1194

Це відео датоване 16 лютого 2022 року

Зрадник Сергій Черевко за декілька днів до нападу росії на Україну розповідає, що війни про яку каже америка, не буде.. Знав мабуть, яка буде і чекав.


Розповідає всю цю ахінею, він ще одному запроданцю, якого так любили представники влади, особливо з партії Слуга народу, відео в нього записували, новини про себе на його сайті розміщали, інтерв’ю такому професійному журналісту давали. А на онлайн-радіо в черги вистроювалися…

За свою діяльність ІА «Любімий город» отримувало і бюджетне фінансування. Ім щедро платили кошти українців представники і Херсонської облради і Херсонської ОДА. У 2021 році, наприклад саме це інформаційне агентство отримало найбільшу суму бюджетних асигнувань ніж інші онлайн ЗМІ Херсонщини. Вони понад 32 тис грн, інші трошки більше 8 тис грн.

Ось документ:

Також у 2021 році журналісти видання  IPC-Херсон провели аналіз регіональних  ЗМІ, яким місцева влада постійно надає бюджетне фінансування.

Примітним ЗМІ в списку фаворитів міської влади є Інформаційне агентство “Улюблене місто”. Співзасновником і керівником ТОВ, яке володіє цим ресурсом, є Євген Бриков — колишній прес-секретар голови ХОДА за часів Януковича та співорганізатор херсонського антимайдану.

Поруч з рекламою діяльності міської ради, на його сайті постійно виникають матеріали про очільників “Опозиційної платформи — За життя” – Юрія Бойко та “Опозиційної платформи” Вадима Новінського.

Сам Бриков допомагає триматися в інформпросторі Херсона та області можновладців часів “Партії регіонів”. Так, на його Ютуб-каналі можна зустріти свіжі інтерв’ю з “опозиційними” Володимиром Сальдо та Сергієм Черевко, проте це не заважає сайту Брикова отримувати фінансування з міського бюджету.

24 лютого 2022 року росія здійснила напад на Україну, почалося повномасштабне вторгнення  армії рф на нашу територію. 

Сьогодні “експерт” черевко керує наукою та культурою в окупованому Херсоні, а журналіст/інтерв’юер, прес-службою окупаційної адміністрації.