Євген Бриков очолює окупаційне «міністерство інформполітики»

26.12.2022
1201

Колишній херсонський журналіст Євген Бриков очолює окупаційне “міністерство інформаційної політики Херсонської області”. Такі дані були опубліковані 22 грудня в російському Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, повідомляє сайт ІМІ

Саме “міністерство”, згідно з інформацією в реєстрі, було створене 29 серпня.

Юридичною адресою “міністерства” вказано завод “Електромаш”, який розташований у Херсоні на проспекті Ушакова, 57.

Прізвище Брикова вперше було опубліковане в списку працівників окупаційної “військово-цивільної адміністрації” ще на початку липня 2022 року. Там його посада мала назву “начальник інформаційної політики”.

Раніше ми розповідали, як представники місцевої влади, особливо з партії Слуга народу шанували цього зрадника, відео в нього записували, новини про себе на його сайті розміщали, інтерв’ю такому професійному журналісту давали. А на онлайн-радіо в черги вистроювалися…

За свою діяльність ІА «Любімий город» отримувало і бюджетне фінансування. Їм щедро платили кошти українців представники і Херсонської облради і Херсонської ОДА. У 2021 році, наприклад саме це інформаційне агентство отримало найбільшу суму бюджетних асигнувань ніж інші онлайн ЗМІ Херсонщини. Вони понад 32 тис грн, інші трошки більше 8 тис грн.

У 2012–2014 роках Євген Бриков був прессекретарем голови Херсонської обласної державної адміністрації.

У 2015 році став співзасновником ТОВ “Інформаційне агентство “Улюблене місто”, яке володіло сайтом “Любимий Херсон”.

Нагадаємо, окупаційний “уряд Херсонщини” росіяни створили ще 4 липня. Його очолив колишній співробітник ФСБ Росії Сергій Єлісєєв.

На початку листопада росіяни евакуювали окупаційну адміністрацію та “уряд Херсонщини” з Херсона до Генічеська. 25 листопада вже в Генічеську окупанти змінили “голову” окупаційного “уряду Херсонщини” на Андрія Алексєєнка.