І знов про старост. «Махновські республіки» на околицях міста, це нормально?

06.02.2021
4645

Приміська Степанівка. Сільради вже немає, а нічого нового – теж. В селі взагалі влади нема.

Мама приходить в сільраду щось там спитати, стукає, охоронець двері відкрив. Каже сільради вже нема, а коли якась влада з’явиться теж не відомо. Можливо через три місяці….

Зрозуміло, що людина майно стереже, а не функції влади виконує.

А тим часом міська влада не передбачені законом тести для працівників мерії проводить і величезні зарплати радникам мера виплачує, а приміські села без влади і розуміння, що з ними буде завтра. ДОЇХАТИ ТЕЖ ПРОБЛЕМА. Бо 10-ка та 24-ка, особливо на вихідні майже не «ходять».

Хто не згоден зі мною, хай назве посаду і прізвище чиновників/чиновника який є легітимним та законним представником влади в Степанівці. Також хай назвуть мені номер наказу, розпорядження, рішення на підставі яких люди здійснюють ці повноваження.

І це не проблема однієї Степанівки. Всі приміські села в аналогічній ситуації. Село Садове, колишнього Білозерського району, зараз це Херсонська міська громада: сільрада закрита… минула влада пішла. Нова не пришла. І так вже більше 3 місяців. На кладовищі анархія, ніякої звітності.

Не обрані/призначені старости в Долматівській ОТГ Скадовського району. В самій Скадовській міській громаді деякі села і досі залишаються без старост.

Чому таке коїться? Недосконалість законодавства? Ось вони побочні ефекти турборежиму. Небажання місцевої влади вирішувати це питання? Тут характерним є приклад саме херсонської міської ради, яка замість того, щоб вирішувати це питання, шукає механізми, як не створювати старостинські округи в приміських селах і не призначати старост.

Складається враження, що закінчувати з юридичним трешом у нового мера і депутатів бажання немає. Чи «махновські республіки» на околицях міста, це нормально?