В Скадовській громаді з грудня 2020 року не призначають старост двох сіл: які причини (ВІДЕО)

06.02.2021
896

5 лютого VIII позачергова сесія не відбулася. На засідання прийшли всього 12 депутатів , що є недостатнім для визнання правосильним ухвалювати рішення з питань порядку денного.

фото Скадовськ.city

Депутати від партій “Самопоміч” та “Європейська солідарність” прийшли повним складом. Також на засіданні були Олексій Фролов (Партія місцевого самоврядування) та Євген Литвиненко (ОПЗЖ). На сесію не з’явилися депутати від партій “Слуга народу” та “Наш край”, а от людей було багато. У міську раду вчетверте приїхали представники сіл Благодатне та Олександрівка, про це повідомляє видання Скадовськ. city

На порядку денному були такі питання:

1. Про затвердження на посаду старости селищ Благодатне, Грушівка, Зелене, Петропавлівка та села Радісне Скадовської міської територіальної громади.

2. Про затвердження на посаду старости сіл Олександрівка, Малоолександрівка Миколаївка та Хатки Скадовської міської територіальної громади.

3. Про утворення виконавчого комітету Скадовської міської ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

Минулої сесії, яка пройшла 27 січня депутати Скадовської міської ради вкотре не підтримали кандидатури голови Олександра Яковлєва на посади заступників, секретаря виконкому, старост сіл Благодатне, Олександрівка та склад виконкому.

Депутати від партій “Наш край”, “Слуга народу”, “ОПЗЖ” та “Партії місцевого самоврядування” голосують або “проти”, або “утримався”. Деякі депутати навіть не хочуть натискати кнопки і їх доводиться просити.