Вітання з Днем захисника України від Олександра Співаковського

14.10.2018
593

Усіх, хто відстоює незалежність і територіальну цілісність нашої країни, хто боронить мирне життя українського народу, сердечно вітаю з Днем захисника України! Це одне з найважливіших свят сучасної української історії. В часи важких випробувань воно об’єднало країну і дало нам усвідомлення головного: ніхто, окрім нас, не захистить нашу землю, нашу державу і наші святині від ворога.

На наших очах, у виснажливих боях народжувалося нове українське військо. Наші військові показали себе справжніми нащадками козацької слави. Їм ми зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити, ростити дітей і будувати наше завтра. Вони зупинили агресора і показали всім: той, хто прийде до нас зі зброєю, заплатить надвисоку ціну. Тому День захисника України — це, перш за все, їх свято.

Та з повним правом його вважають своїм волонтери і дипломати, медики і селяни, вчителі і журналісти – кожен, хто щодня своєю працею невтомно забезпечує економічний, гуманітарний, інтелектуальний і будь-який інший захист нашої країни. Адже війна триває на різних фронтах, і не лише за територію…

Захист Батьківщини став справою всього українського народу. А народ перемогти неможливо, тому перемога наша не забариться. Ми захищаємо своє. Нехай скоріше повертаються до рідних домівок наші хлопці – повертаються здоровими і неушкодженими, змужнілими і сповненими сил, щоб жити, творити, любити!

Розбудова країни і її територій так само має стати нашою спільною справою і відповідальністю. Переконаний: нам вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною. Разом ми побудуємо сильну європейську державу, в якій в добробуті і злагоді житимуть щасливі люди. І вже ніхто і ніколи – навіть подумки – не посягне на наші землі і наші святині. Бажаю всім добра, миру і чистих помислів. І нехай повсякчасно охороняє нас Покрова Божої Матері!

Слава Україні — нескореній і незалежній! Слава її захисникам!