21 липня — ключова дата початку змін

28.06.2019
7858

21 липня — ключова дата початку змін, через які варто пройти нашому народу, нашій країні, кожному з нас. Яким буде цей шлях, покаже час.

Херсонцям випала справді важка і вирішальна роль в цих змінах, адже ці дострокові парламентські вибори стануть історичним моментом для всіх нас. По 182-му округу балотується багато достойних людей, і нехай херсонці виберуть найдостойнішого з них, хто готовий і спроможний відстоювати їх інтереси Херсона у Верховній Раді України.

Пропонуючи свою кандидатуру в народні депутати від 182-го округу, я буду й далі відстоювати інтереси рідного Херсона і його мешканців. Так, як майже 5 років поспіль відстоював і боровся за освіту, оскільки освіта — це інвестиція в майбутнє нашого міста і України.

 

Пишаюся всіма вами, тими, хто весь час був поряд і підтримував мене на шляху реформування української освіти. У зв’язку з цим звертаюся до вас ще раз! Ви бачили результати моєї роботи і разом із вами ми підемо далі, зробимо все для того, аби кожен міг із гордістю сказати “Я — херсонець!”.