Президентський указ про дострокові вибори був оприлюднений в офіційних виданнях і вже набув чинності

24.05.2019
3013

Президентський указ про дострокові вибори до Верховної Ради України ще зранку 23 травня був оприлюднений в офіційних виданнях і вже набув чинності. А отже, як депутат-мажоритарник, якого було обрано по 182-му виборчому округу в місті Херсоні, мушу відзвітувати перед своїми виборцями за все, що було мною зроблено в їх інтересах за цю каденцію.

Протягом 4,5 років свого депутатства я прагнув бути максимально прозорим перед людьми. Через усі доступні мені інформаційні ресурси (соцмережі, радіо, телебачення, інтернет, газети тощо) я день у день звітував абсолютно про все, що робив в Комітеті з питань науки та освіти, в сесійній залі, на своєму виборчому окрузі. Чесно і відверто ділився думками і поглядами, пояснював свою позицію з тих чи інших питань. Був увесь, наче на долоні:)) Тим не менш, сьогодні все ж таки вважаю за потрібне представити до вашої уваги зведений звіт про діяльність нашої команди протягом усіх 4,5 років.

Хотів би також повідомити, що наступні два місяці разом із колегами по парламенту готові докласти усіх своїх зусиль, аби встигнути прийняти ще два надзвичайно важливих законопроекти — «Про фахову передвищу освіту» та «Про загальну середню освіту».

Бо добре знаємо, з яким нетерпінням очікує їх освітянська спільнота. А от щодо законодавчих змін до Закону про вищу освіту, а також законопроектів про дошкільну, позашкільну освіту, освіту дорослих. То, скоріш за все, прийняти їх вже не матимемо часу. І чесно кажучи, серце крається від того, що ці освітні ланки можуть залишитися недореформованими. Адже зараз не зовсім зрозуміло, чи матиме реформа освіти наступність. Та, як говорив один відомий персонаж : маємо те, що маємо…

P.S. Ми підготували звіт про нашу роботу і інфографіку. В один із найближчих тижнів маю в планах провести прес-конференцію, під час якої готовий обговорювати все, що вдалося (чи не вдалося) зробити протягом каденції. Тож, дивіться детальний звіт(143 сторінки в форматі pdf) за посиланням, обговоримо…

Особливе Спасибі моїм Херсонцям, які дали шанс працювати народним депутатом. Моїм Колегам, моїм Друзям, моїй Команді Помічників. І взагалі, всім Українцям, які любили, люблять та будуть любити нашу найкращу Країну!!!