Обговорення медичної реформи

08.04.2019
1126

Поліклініка №1, яка розташована в історичному центрі міста, відома всім мешканцям Херсону під назвою «Водників». Сьогодні разом із заступником головного лікаря з поліклінічного розділу роботи поліклініки №1 ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша, заслуженим лікарем України Ольгою Керецман зустрілись з лікарями та пацієнтами закладу.

Обговорили хід медичної реформи. Дуже приємно, що в Херсоні працює програма «Доступні ліки» (серед них – 270 видів!). Вчасно надходять і кошти від Національної служби здоров`я України за кожну підписану декларацію. За словами Ольги Михайлівни, вже 76% декларацій підписано з лікарями медзакладу, що вплинуло на зростання зарплат – це ще одне позитивне зрушення.

Сюди також можна додати і спільний проект лікарні й ХДУ – створення медцентру. Наразі там йдуть ремонтні роботи і вже очікується сучасне обладнання. Сьогодні поспілкувався і з молодими лікарями. Одна з головних проблем, яку потрібно вирішувати спільно з місцевою владою – це службове житло, аби зацікавити молодих спеціалістів залишатись працювати і жити в нашому місті. Чекаємо на продовження медреформи, аби зросли зарплати і в лікарів, які надають допомогу другого рівня.

Я переконаний, що народні депутати та члени їх родин повинні лікуватись саме в Україні. Це допоможе оцінити якість надання допомоги та своєчасно вирішувати всі проблеми.