У херсонської громади сьогодні справжнє свято — нашому рідному місту виповнюється 240 років!

15.09.2018
322

У херсонської громади сьогодні справжнє свято — нашому рідному місту виповнюється 240 років! У такі святкові дні сам почуваєшся трохи іменинником, бо відчуваєш себе частиною великої родини.

Наш Херсон неможливо не любити. Дивовижне сплетіння епох, культур та традицій, унікальна мозаїка людських характерів і талантів створили йому неповторне обличчя, наділили позитивною енергетикою та південним шармом. Його чарівність не в модному лоску, а в особливій атмосфері майже домашнього спокою та затишку.

Наш Херсон створений з любов′ю. Протягом цих століть десять поколінь херсонців розбудовували рідне місто, боронили його від ворогів і заповіли нам так само берегти і зміцнювати його своєю любов′ю і працею. Бо знали: долю міст визначають не економічна доцільність чи політика — вони лише обставини. Долю міст завжди визначають люди.

Сердечно вітаю Херсон і херсонців з 240-річним ювілеєм і щиро бажаю рідному місту любові. Бо любов — це життя. Любов — це щастя. Любов — це діти. Це натхнення і впевненість у майбутньому, а головне – відповідальність за того, кого любиш.

Нехай зростає і міцнішає з роками наша велика херсонська родина. Щоб спільними зусиллями і любов′ю перетворити наш Херсон на місто яскравих перспектив, форпост змін на краще, місце, де кожен зможе втілити свої мрії і відчути себе потрібним громаді.

Бажаю тобі, Херсоне, щасливої долі і ще багато сторіч квітучого, вируючого життя. Хай змінюються часи та епохи. Незмінними нехай залишаються твої гостинність, привітність усмішок на обличчях містян і дзвінкий дитячий сміх на твоїх вулицях.

Квітни, наш рідний Херсон! З ювілеєм тебе, найкраще місто на землі!