У ХДУ відкрились 3 лабораторії

28.12.2017
20

У Херсонському державному університеті на факультеті фізики, математики та інформатики відбулося урочисте відкриття лабораторії робототехніки. Майбутнє у сучасному світі за IT-технологіями, тому у цьому виші нині запроваджується все більше новітніх технологій. Це відкриття є логічним продовженням спільних зусиль задля того, аби молодь мала змогу отримати якісну підготовку.

Відповідно до “Програми розвитку людського капіталу”, молодь має отримувати знання у конкурентних умовах, а ХДУ якраз і створює таке середовище, що дозволяє отримати високі знання у різних галузях науки, щоб бути успішною людиною та працювати на розвиток рідної Херсонщини.


Також було відкрито лабораторію робототехніки і на факультеті дошкільної та початкової освіти. Майбутні вчителі мають тримати високу планку, яку ставлять сучасні освітні вимоги. Для майбутніх вчителів початкових класів вміння працювати із платформою Lego WeDo 2.0 є важливим, адже ця практико-орієнтована робототехнічна освітня платформа дозволить молодим педагогам розвинути в подальшому в учнів початкової школи навички програмування, інженерного проектування та зацікавити юнь природно-науковою діяльністю.

Як зазначила на зустрічі декан факультету дошкільної та початкової освіти ХДУ Любов Петухова, тут орієнтуються на те, що потрібно регіону і створюють актуальні спеціалізації – логопедія, інформатика, українознавство, іноземні мови, а зовсім скоро навчатимуть і спеціалістів з інклюзивної освіти.

В освіту треба інвестувати, тому що це сприяє розвитку людського капіталу, а отже зі стін ХДУ виходитимуть люди, які створюватимуть нові можливості, нові точки росту, що в подальшому дасть можливість побудувати інноваційну економіку України.


День для ХДУ видався справді насиченим. Ще відкрили на факультеті біології, географії та екології разом із Андрієм Гордєєвим і лабораторію молекулярної біології Завдяки потужному обладнанню на факультеті починається нове життя, бо викладачі і студенти отримали технологічний інструментарій для науково-дослідної роботи. Важливим є і той момент, що тут, у ХДУ, працюють люди, які мають мотивацію, це гарні фахівці, науковці. Відкриття лабораторії – це нові можливості для всього університету.