У ХДУ відбулась обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини (відео)

28.08.2018
479

У Херсонському державному університеті відбулась обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини.

У роботі конференції взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники районних профспілок, керівники місцевих органів управління освітою, педагогічні працівники, керівники вищих закладів освіти та інші.

На початку заходу було вручено грамоти і подяки вчителям від голови Херсонської обласної державної адміністрації, грамоти від Верховної Ради України, грамоти від голови Херсонської обласної ради, отримали грошові винагороди вчителі, чиї випускники набрали найвищі 200 балів з математики у цьогорічному ЗНО. У своїй промові на початку конференції, я зазначив, що для України зараз одне з найперших завдань – збалансована національна стратегія розвитку людського капіталу.

Тому у вчителя має бути високий статус у суспільстві, адже саме від нього залежить, якою буде молодь, а отже – вектор розвитку України. У рамках конференції пройшли панельні дискусії: «Херсонщина інвестує в освіту», «Нова українська школа – нове покоління майбутнього», «Людський капітал – чинник економічного добробуту Херсонщини».