Сьогодні особливий день для всіх, хто любить і шанує книгу

01.10.2018
727

Чи є в світі справа більш шляхетна і важлива, ніж відкрити людині красу і силу слова, долучити до читання? Сьогодні особливий день для всіх, хто любить і шанує книгу — Всеукраїнський день бібліотек, професійне свято збирачів і хранителів духовних скарбів людства — бібліотекарів.

Уособлення високої освіченості та справжньої культури, вони – наші незамінні помічники і порадники у безмежному книжковому просторі. І в тому, що попри бурхливий розвиток інформаційних технологій українці й досі не можуть уявити своє життя без книги, без сумніву, є чималий внесок подвижницької праці бібліотекарів.

Шановні працівники бібліотек! Відкриваючи людям шлях до книги, ви день у день робите свій внесок у примноження інтелектуального і культурного потенціалу нашої країни. Це велика державницька справа. Тому що усвідомлено творити успішне майбутнє своєї держави спроможні лише освічені та поінформовані громадяни.

Бажаю українським бібліотекарям нових успіхів, творчого завзяття і зростання читацького попиту на гарну книгу. Нехай ваш ентузіазм та зусилля, що ви вкладаєте у свою роботу, будуть завжди гідно поціновані і читачами, і державою. Зі святом!