Щиро вітаю своїх колег з Херсону, які віддали більшість років свого життя покликанню – «бути Вчителем»

05.10.2018
679

Щиро вітаю своїх колег з Херсону, які віддали більшість років свого життя покликанню – «бути Вчителем»

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм, з нагоди Дня працівників освіти, відповідно до Указу шановного Президента України №300/2018, – їх було відзначено високими державними нагородами! А саме:

✅ Звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ” присвоєно АБДУЛЛАЄВІЙ Наталії Петрівні — учительці Херсонської спеціалізованої школи I–III ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови.
✅ Звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ” присвоєно ЛІМАКОВІЙ Людмилі Миколаївні — директорові Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.
✅ Звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ” присвоєно ПОЛЯКОВІЙ Галині Миколаївні — доцентові кафедри Херсонського державного університету.

p.s.: на привеликий жаль, не зміг сьогодні бути присутній на зустрічі з працівниками освітньої галузі з нагоди Дня працівника освіти, під час якої шановний Президент Петро Порошенко вручив освітянам державні нагороди, оскільки мав бути присутній на важливому голосуванні в сесійній залі парламенту.

Однак, хотів би від себе мовити:

Дорогі колеги-освітяни, сердечно бажаю Вам міцного здоров`я, добробуту, усміхненої долі, терпіння, витримки, затишних і дружніх робочих колективів, добрих учнів, сповнених жагою до знань!

Ви – наша надія на майбутнє України! Адже, багато в чому саме від Вас залежить, яким буде виховане сьогоднішнє молоде покоління. Вірю в Ваші сили, дякую за Вашу працю і завжди на Вашому боці!

З великою повагою до Вас