Питання підвищення пенсій ветеранам силових структур

04.02.2018
13

Питання підвищення пенсій ветеранам силових структур останнім часом все гостріше обговорюється у суспільстві. Військових пенсіонерів збурила Постанова Кабінету Міністрів №1052 від 27 грудня 2017 року, яка відкладає проведення перерахунку їхніх пенсій на 01 січня 2019 року. І це цілком зрозуміло.

Адже, на відміну від інших категорій українських пенсіонерів, ветеранів силових структур перерахунок пенсій не торкнувся, а останній раз їх пенсії переглядалися ще 2008 року. Для врегулювання такого дискримінаційного підходу ініціативною групою, до якої увійшов і я, було підготовлено проект Постанови №7492 

Фактично цей документ дублює ті справедливі вимоги, з якими виступили військові пенсіонери всієї країни та Херсонської області зокрема. Зокрема, вказується на необхідність проведення перерахунку пенсій вже з січня цього, а не наступного року.

У вівторок, 30 січня, у приміщенні Херсонської обласної ради відбулась зустріч представників громадських організацій, що представляють пенсіонерів силових структур регіону, на якій за моїм дорученням був присутній мій помічник Олексій Саковніч.

Тому можу запевнити: всі вимоги, всі спірні моменти, які обговорювалися під час зустрічі, мені відомі. І хочу повідомити, що спільно з іншими народними депутатами ми будемо всіма доступними нам методами домагатися, аби вказаний проект Постанови було прийнято якомога скоріше. Щоб уже найближчим часом військові пенсіонери почали отримувати осучаснену пенсію. Особисто я ставитиму це питання вже в понеділок, під час засідання погоджувальної ради у парламенті.

До речі, хочу звернути увагу: у проекті Постанови закладено дуже принциповий момент щорічного перерахунку пенсій військових пенсіонерів, на підставі збільшення розміру прожиткового мінімуму.