Марина Порошенко в Херсоні

20.03.2019
701

Разом з дружиною Президента України Мариною Порошенко, головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, директором Департаменту охорони здоров’я Віктором Короленком, директором Департаменту освіти, науки та молоді Євгеном Криницьким, громадськістю, представниками влади, побував на зустрічі з колективом Херсонської державної морської академії, яка виховує фахівців, які затребувані на ринку праці. Чимало студентів зараз тут з тимчасово окупованого Криму, які змогли вступити до Академії за спрощеною процедурою, без складання ЗНО. Ці молоді люди збираються пов’язати своє життя із материковою частиною України.

На зустрічі в Дар’ївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини було приємно почути слова вдячності за зміни в медичній галузі, за програму «Доступні ліки». Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я презентував унікальний досвід Херсонщини – електрона медицина, що зробить медичні послуги доступнішими, дисциплінуватиме жителів області вчасно проходити медогляди і опікуватись власним здоров’ям.

22-го листопада 2017 року почалася співпраця з розвитку інклюзивної освіти фонду Порошенка із владою Херсонщини, завдяки якій освіту для дітей з особливими потребами стала доступнішою. За цей час кількість шкіл з інклюзивними класами в області зросла до 101, де навчається 444 дитини з особливими освітніми потребами.

Відкриття Новокаховського Інклюзивно-ресурсного центру, який створений за проектом Фонду Порошенко, дало доступ 175 дітлахам з особливими потребами до освітніх послуг та дозволило зробити суттєві кроки в соціалізації та інтеграції в суспільство. Енергія однієї людини, Марини Порошенко, дозволила змінити світ для багатьох маленьких українців, які в дорослому житті відчуватимуть себе повноправними громадянами України.

Те що зміни можливі, і все залежить від кожного з нас, ми побачили і на урочистостях до 5-річчя громадської організації «Сонячні діти Херсонщини», з якою Фонд Порошенка підписав меморандум про співпрацю в розвитку соціалізації дітей з особливим освітніми потребами. Сонячна юнь на сцені продемонструвала зміни, які приходять в їх життя, зміни, які формують Майбутнє!