Ситуації навколо реконструкції Алеї Героїв Незалежної України. Громада зустрілася з представниками влади (ВІДЕО)

17.06.2021
354

Вчора на площі Свободи представники громадськості, депутатського корпусу та державної влади обговорили ситуації, що склалася навколо конкурсу щодо створення Алеї Героїв в нашому місті.


Про ситуацію, що виникла раніше повідомляла депутатка міської ради від Європейської солідарності Оксана Погомій. Також свою позицію з цього приводу висловлювали представники херсонського осередку ГО «Солідарна молодь».

В цьому заході прийняли участь депутати від Європейської солідарності Сергій Хлань, Оксана Погомій, Ігор Осауленко, представники ГО «Справа громад», інші патріоти України.

До представників громадськості і депутатів вийшли представники ОДА.

«Зараз в ОДА доповнюють список ініціативної групи новими представниками і як тільки він буде підписаний ми збираємо групу і пропрацьоваємо всі хвилюючі нас питання.», – зазначила депутатка Оксана Погомій.

Керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань зазначив, що фракція ЄС в обласній раді і партійна організація беруть під особливий контроль це питання.

Оксана Погомій також зазначила наступне:

Треба зробити так щоб в конкурсі мали змогу прийняти участь всі бажаючі а не тільки дипломовані спеціалісти;
Узгодити состав журі- що дуже важливо;
Узгодити питання з проведенням конкурсу на площу Свободи ( пропозиція – спочатку реконструкція Алеї Героїв);
Звернутись до мера міста і депутатів міськради з проханням залишити межі ділянки для Алеї Героїв ті що були запропоновані з самого початку- від Ушакова до Калнишевського вздовж Перекопської;
Попередньо- збори ініціативної групи в середу-четвер на наступному тижні.