Оксана Погомій: Нам не яка різниця як буде виглядати місце шанування Героїв загиблих в цій війні

14.06.2021
324

В нашому місті Херсонська обласна державна адміністрація була створена ініціативна група по реконструкціі Алеї Героїв. Якшо в інших містах місце шанування Героїв виглядає гідно то в нашому це совкова дошка пошани з світлинами наших Воїнів Світла. Про це на власній сторінці в соцмережі Фейсбук пише депутатка міської ради, фракція Європейської солідарності Оксана Погомій.

Депутатка зазначає наступне:

Ми довго дискутували але все ж таки узгодили наступне. Конкурс буде всеукраїнським. Прийняти участь може кожен громадянин. Місце де буде розташована Алея – по Перекопській від Ушакова до Калнишевського. Узгодили розміри премій і прописали положення про конкурс.
«Але не так сталося, як гадалося», – наголошує Оксана Погомій.


Вона зазначає:

Практично два місяця ми намагались добитись від організаторів на якому етапі ми знаходимось …. А у відповідь – документи на узгодженні в юстиціі. І от сьогодні нам дають ознайомитись з вже оприлюдненою інформацією …постфактум..

І шо ми бачимо???

Участь в конкурсі приймають тільки фахівці з відповідним дипломом- тобто просто талановиті люди не можуть прийняти участь! Ми наполягали щоб жюрі обов‘язково був представник Інституту Національної пам‘яті- немає! Головне- територія на яку ми можемо розраховувати – це та сама дошка пошани! Не головне але штрих до портрету організаторів- премії за призові місця суттєво знижені.

Пані Оксана у своєму пості також наголошує наступне:

Нам не яка різниця як буде виглядати місце шанування Героїв загиблих в цій війні! Нам не яка різниця хто буде приймати участь в конкурсі і хто буде оцінювати! Ми вимагаємо оприлюднити склад конкурсної комісіі бо вважаємо шо ви і там вписали не тих кого пропонувала і за кого голосувала ініціативна група! Мені особисто дуже прикро що вперше в нашому місті повинен був відбутись конкурс такого рівня і все спаплюжено з самого початку!

Ні . Не прикро. Гидко і мерзотно! А війна ще не скінчилась! І кожен день гинуть хлопці і дівчата для того щоб ми тут мирно жили. А ми не маємо навіть краплі вдячності???

Зато флагшток у нашому місті буде від найвеличнішого….

П- приоритети..