Знов про старост. Міська влада не хоче почути мешканців с. Садове

15.02.2021
498

Міська влада не хоче почути мешканців с. Садове, селяни остерігаються, що при відсутності в селі старости вони можуть бути покинуті напризволяще.


По це повідомляють мешканці цього населеного пункту у групі Антонівська хвиля у соцмережі Фейсбук

Нагадаємо, що мешканці приміської Антонівці також незадоволені процесом затвердження старост, які в наслідок створення єдиної Херсонської міської громади повинні прийти на місце селищного голови.

Як відомо, внаслідок реорганізації Садівська сільська рада приєднана до Херсонської міської ради. Нещодавно прийнято проект рішення про призначення старост в старостинських округах, де всупереч наполяганню та вимогам селян староста в селі не передбачається. Таке рішення міської влади викликає бурю негативних емоцій та недовіру до влади.

Нагадаємо, що Херсонський міський голова Ігор Колихаєв визначився з переліком старостинських округів в межах Херсонської міської громади, а також з кандидатами старост. З зазначеними документами можна ознайомитися на телеграм-каналі НОВАМЕДІА

Мешканці села добре пам’ятають передвиборчі обіцянки кандидатів від партії «Нам тут жити» про те, що в своїй роботі обранці будуть дослуховуватися до думки громади та враховувати її побажання та потреби. Але цього поки що не відбулося, міська влада жителів села не хоче чути. Враховуючи це, місцеві активісти направили звернення за підтримкою 250 осіб міському голові, але селян не почули, відповіді не надано.

Для захисту своїх інтересів ряд мешканців села звернулися до ГО «Антонівська хвиля», стали членами організації. Виконуючи свої статутні завдання, члени правління ГО направили 09.02.2021 р. Херсонському міському голові Колихаєву І.В. та секретарю Херсонської міської ради Луговій Г.Л. звернення щодо виконання передвиборчих обіцянок.

Таке звернення підтримали своїми підписами біля 500 мешканців села. Громада села чекає позитивної відповіді, в противному випадку ГО залишає за собою право організації та проведення акції протесту біля будинку міської ради.