Мешканці Антонівки вимагають, щоб процес призначення старост був прозорим

12.02.2021
1577

Мешканці приміської Антонівці незадоволені процесом затвердження старост, які в наслідок створення єдиної Херсонської міської громади повинні прийти на місце селищного голови. Нагадаємо, що нещодавно журналісти видання НОВАМЕДІА опублікували проєкти рішень, якими нова міська влада планує затвердити положення про старост, затвердити старостинські округи в межах міської громади, затвердити старост та внести зміни до виконкому міської ради.(планують ввести затверджених старост до складу виконавчого комітету міської ради).

Детальна інформація за цим посиланням

Відразу після опублікування прізвищ запропонованих старост, виявилося, що деякі кандидати є безпосередніми родичами діючих депутатів міської ради від промерської більшості.

Також треба відмітити, що на момент публікації журналістами цих проєктів рішень вони не були опубліковані на офіційному сайті міської ради, але були роздані депутатам і жваво обговорювалися саме представниками депутатського корпусу. Саме така утаємниченість і збурила мешканців Антонівської громади- в планах мерії Антонівський старостат.

Зазначимо, що з приводу незрозумілих дій влади щодо створення старостинських округів та затвердження кандидатур старост, майже місяць тому мешканці Антонівки направляли відповідне звернення. ЗВЕРНЕННЯ:

У своєму пості в соцмережі Фейсбук Оксана Фоміна так розповідає про подальшу долю цього звернення:

«Нажаль, Херсонській міський голова жодним чином не відреагував на звернення жителів Антонівки та Кіндійки, стосовно призначення старости в утворюваному старостинському окрузі… Звернення від нашої ініціативної групи було зареєстровано 12 січня, тобто тридцять днів не вистачило для того, щоб розглянути, відповісти, я вже не кажу про зустрітися чи розібратися у суті питання, від якого залежить подальша комунікація між міською владою та передмістями, які почувають себе неповноправними та неповноцінними частинами нової Херсонської громади…»

Вчора в міській раді також був зареєстрований запит на отримання публічної інформації, стосовно порядку відбору, висування та затвердження кандидатур старост.

Нагадаємо, що ці питання планують розглянути вже 26 лютого на пленарному засіданні Херсонської міської ради.

Комісія ЖКГ розглядаєпитання старост