Європейська солідарність вимагатиме звільнення I заступника голови облради Є. Устінова з займаної посади

07.04.2021
314

Прессекретарка Зеленського Юлія Мендель заявляє, що в Україні є «українська російська мова»

Заступник голови Херсонської облради від ОПЗЖ Єгор Устінов кличе в Херсон свого партійного боса — Юрія Бойка, бо виявляється на Херсонщині терміново потрібно захищати російську мову.

Про це керівник Херсонської обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Хлань повідомив в ефірі телеканалу «Еспресо».

В облраді це нікого не дивує, всіх усе влаштовує, вже не кажу про те, що зустріч з цими «захисниками» проходила в навчальному закладі, що порушує закон.

І я більше, ніж впевнений, що на ініційований нашою фракцією «Європейської Солідарності» проєкт рішення з занепокоєнням щодо такого візиту та з пропозицією звільнення Устінова з займаної посади — херсонські слуги не підтримають. Адже вони та 5-а колона Росії ОПЗЖ — у стійкій коаліції і вже не соромляться цього.

Мотивація розкачувати мовне питання може й різна: в ОПЗЖ — догодити Москві, у Слуг народу — відвернути увагу від провалів у країні. Криза в усіх сферах — давайте посварімо їх через мову.

Але от наслідки такого розкачування — можуть бути однаково страшні, Донбас тому яскравий приклад. Чекаємо на чергову сесію і слідкуємо за голосуванням «Слуг».