Сергій Хлань: В Херсон проїжджає Бойко з метою захисту язика. Так само як у 2014 році він захищав язик в Донецьку

11.03.2021
369

Ця проблема є актуальною для України вже років тридцять, саме тому ми не можемо йти далі. І начебто все очевидно — є Україна, відповідно є і мова, але…

Про це на власній ФБ-сторінці написав керівник фракції «Європейська солідарність» в Херсонській обласній раді, в минулому народний депутат України Сергій Хлань.

Але проросійським політикам це не очевидно. І що цікаво не розуміють вони цього лише тут, в Україні. Для них цілком природнти є німецька мова у Німеччині, польська в Польщі, іспанська в Іспанії… Вони вчать англійську, щоб спілкуватись будь-де по світу. І лише в Україні їм конче треба російська…Цією цілком надуманою проблемою вони відволікають вас від реальних проблем — шалена корупція, невігласи при владі, відсутність реформ. Але головне — нав’язуючи мовну проблему, вони покривають вину Росії у розв’язанні війни. Своїм «язиком» вони штовхають вас до катастрофи. Доведено Донбасом — найбільш російськомовним регіоном.І ось до нас проїжджає Бойко з метою захисту язика. Так само як у 2014 році він захищав язик в Донецьку, як член Партії регіонів. І ось в Донецьку війна, а Бойко продовжує захищати язик. Але не на Донбасі, а в Херсоні. Разом з місцевим політиком від ОПЗЖ Єгором Устіновим, заступником голови обласної ради.

Чим закінчується захист язика ми вже знаємо, Донбас дає чудовий приклад. Тому звернувся до СБУ аби вони вжили відповідних заходів та до обласної̈ ради з пропозицією зняти Устінова з посади заступника голови. Нормальні політики повинні покращувати життя громадян, а не нести за собою війну.