Три вісімки (18.08.18) приносять успіх “КРОНАУ”

19.08.2018
1424

Щасливими виявилися три вісімки для мешканців Високопілля, тих хто палко підтримує гру улюбленої команди.  18 серпня відбулася подія, на яку давно чекали футбольні вболівальники.

У стартовому поєдинку другого кола Чемпіонату Херсонської області наша команда “Кронау” приймала амбіційного і міцного суперника СК “Чорнянка-Агросвіт”, яка перебуває на четвертому місці у елітному дивізіоні футбольної Херсонщини.

Гра, що розпочалася при неможливій спеці нікого із глядачів не залишила байдужою. На полі з’явився оновлений колектив над створенням якого у міжсезоння плідно попрацювало керівництво ФК”Кронау”. І його роботу було помітно. Вже у першому таймі господарі мали неабияку перевагу, а відкрити рахунок змогли завдяки влучному удару зі штрафного у виконанні Володимира Кушнірука. Він майстерно і сильно пробив у “дев’ятку” воріт суперника.

Після цього гостей ще виручила поперечка воріт і зайва метушня у діях нападників “Кронау”. Перший тайм 1:0, але ніякої гарантії на спокійне життя. Вдалося “прокрастися” у перерві до тренерської “накачки” гравцям. Тренер Ігор Нойок був не багатослівним, але толково дав установи що і як робити його підопічним у подальшій грі. Мабуть гравці добре зрозуміли, що від них вимагають і після свистка відразу кинулися втілювати тренерські задуми у реальну перевагу на полі.

Улюбленець місцевої торсиди Карен Тонеян із дальньої відстані вдруге засмутив воротаря Чорнянки. А ще через декілька хвилин на ударну позицію вискочив Ігор Воронюк і втретє після його удару м’яч затріпотів мов риба в сітці. 3:0!

Заспокійливий рахунок дещо приспав господарів і вони “дозволили” собі послаблення, яким гості відразу скористалися і “розмочили” рахунок. Та цього дня “трьох вісімок” наше “Кронау” вже було не зупинити! Ще два диво-голи Ігоря Воронюка та Рената Абасова поставили не лише суперника на коліна а ще й принесли довгоочікувану перемогу та законні 3 очка до “скарбнички” високопільського “Кронау”. 5:1!

Дякуємо хлопцям за красиву гру і чудовий результат. А керівництву клубу (президент Олег Себро, головний тренер Ігор Нойок, тренер Іван Нойок, начальник команди Ігор Волков) побажаємо утримати переможну ходу і у наступному матчі.

А він буде ой який не легкий. До нас прибуде принциповий суперник – СК “Каховка”! Цю битву намічено на середу, 22 серпня. О 17.30 підтримка вірних вболівальників зайвою точно не буде. А чи є у команди вірні вболівальники пересвідчимося вже під час гри. До зустрічі на стадіоні.