Сільських дітей не будуть підвозити на навчання до шкіл?

25.01.2021
329

У колишньому Каховському районі з 25 січня освітній процес буде зірваний через законодавчі прогалини у створенні нового Каховського району і нових органів влади. Про це на власній ФБ-сторінці повідомляє журналіст Олег Батурін.

З усіх 5 нинішніх районів Херсонщини найбільші проблеми виникли саме з Каховським. Тисячі учнів не зможуть доїхати до шкіл: шкільні автобуси не зможуть вийти в рейси (начальник відділу освіти РДА).

В коментарях під цією новиною мешканці Херсонщини зазначають наступне:

Зовсім скоро будем дякувати нашим обласним депутатам за те, що дітей на навчання 10-11 класи будемо возити до Нової Каховки! Слуги, НТЖ та ОПЗЖ проголосували про закриття всіх шкіл, залишать 12-ти річних ~40 шкіл на всю область…

Нагадаємо, що раніше в інтерв’ю виданню НОВАМЕДІА депутат обласної ради (фракція Європейська Солідарність) Сергій Хлань розповів про ситуацію навколо програми створення ліцеїв на території області. Сергій Хлань зазначив, що програмою передбачається створення всього 40 ліцеїв на Херсонщині.  

«Це фактично, руйнація всієї системи середньої освіти»,- зазначив депутат.

«Для наглядного прикладу: діти з Високопілля, Нововоронцовки (старші класи) будуть їздити навчатися в Нову Каховку… По місту зрозуміло, будуть люди не задоволені, але це в межах міста. А тут уявіть – з Високопілля – в Нову Каховку. Депутати все це підтримують, не розбираються, не читають… Турборежим.»,- резюмував Сергій Хлань.