Ще один єкс-чиновник ХОДА оскаржив у суді своє звільнення

10.06.2020
391

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду О. Ковбій, відкрила провадження в адміністративній справі за позовом екс-директора Департаменту розвитку економіки ХОДА до Херсонської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження “Про звільнення” від 31.01.2020 року №16-Ос, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку.

СУД ПОНОВЛЮЄ  НА РОБОТІ ЗВІЛЬНЕНИХ ЧИНОВНИКІВ ГЕНІЧЕСЬКОЇ РДА

ПОЛІГРАФ БЕСПРИНЦИПНОСТІ

Суд ухвалив, що справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Нагадаємо, що раніше своїм рішенням суд визнав протиправним та скасувати наказ від 10 січня 2020 року №4-ос винесений Управлінням транспортно – комунікаційної інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації «Про звільнення» та зобов`язав Департамент інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації поновити звільнену особу з 10 січня 2020 року на посаді головного спеціаліста відділу управління Департаменту інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації відповідно до штатного розпису.

ЗВІЛЬНЕНІ ЧИНОВНИКИ ХОДА ПОНОВЛЮЮТЬСЯ НА РОБОТІ, А СУД ВСТАНОВЛЮЄ СУДОВИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ СВОЇХ РІШЕНЬ

Також 6 травня Херсонським окружним адміністративним судом було відкрито провадження в адміністративній справі за позовною заявою звільненого начальника Управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської ОДА до Херсонської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження про звільнення, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.