Об’єднання Хорлів та Олексіївки не відповідає Конституції та законам України. Розпорядження голови ОДА

04.06.2020
272

На офіційному сайті Херсонської ОДА з’явилося розпорядження голови ХОДА про затвердження висновку щодо невідповідності проектів рішень Хорлівської та Олексіївської сільських рад Каланчацького району Херсонської області стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України.

Цим розпорядженням пан Гусєв затвердив висновок щодо невідповідності проектів рішень Хорлівської та Олексіївської сільських рад Каланчацького району Херсонської області стосовно добровільного об’єднання територіальних громад Конституції.

Як зазначено в тексті нормативно-правого акту, зазначене розпорядження було розроблено з метою виконання вимог рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 21 квітня 2020 року у справі № 540/226/20

СУД ВСТАВ НА БІК ХОРЛІВ. ПЕРШІ РІШЕННЯ СУДУ ПО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА ОБ’ЄДНАННЮ НА ХЕРСОНЩИНІ

Нагадаємо, що 21 квітня суддя Херсонського адміністративного суду Д. Василяка виніс рішення, яким частково задовольнив позовні вимоги Хорлівської та Олексіївської сільрад Каланчацького району Херсонської області до ХОДА.

Херсонський окружний адміністративний суд зобов’язав ХОДА розглянути подання Хорлівського сільської ради Кланчацького району Херсонської області про надання висновку щодо відповідності проектів рішень Хорлівського і Олексіївської сільських рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Конституції і законам України.