Суд встав на бік Хорлів. Перші рішення суду по децентралізації та об’єднанню на Херсонщині

28.04.2020
1036

Вже є перші рішення суду по децентралізації та об’єднанню на Херсонщині. 21 квітня суддя Херсонського адміністративного суду Д. Василяка виніс рішення, яким частково задовольнив позовні вимоги Хорлівської та Олексіївської сільрад Каланчацького району Херсонської області до ХОДА.

Херсонський окружний адміністративний суд зобов’язав ХОДА розглянути подання Хорлівського сільської ради Кланчацького району Херсонської області про надання висновку щодо відповідності проектів рішень Хорлівського і Олексіївської сільських рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Конституції і законам України.

Про це сказано в рішенні суду.

Цитата: Зобов`язати Херсонську обласну державну адміністрацію (73003, м.Херсон, пл. Свободи, 1, код ЄДРПОУ 00022645) розглянути подання Хорлівської сільської ради Кланчацького району Херсонської області про надання висновку щодо відповідності проектів рішень Хорлівської та Олексіївської сільських рад Каланчацького району Херсонської області “Про добровільне об`єднання територіальних громад”, Конституції та законам України з урахуванням правової оцінки, наданої у даному судовому рішенні.

Раніше сільради на своїх сесіях прийняли рішення дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Хорлівської та Олексіївської сільських рад в Хорлівську ОТГ.

ХОРЛИ НЕЗАДОВОЛЕНІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЄЮ

Нещодавно ми повідомляли, що представники Хорлівської та Олексіївської сільських рад Каланчацького район хочуть, щоб ХОДА підготувало новий висновок про відповідність Конституції та Законам України поданих саме ними.