Новотроїцька «Таврія» починає підготовку до нового сезону 4 лютого

29.01.2020
3815

Справжнім лідером аматорського футболу Херсонщини є новотроїцька «Таврія».

Як команда грала у минулому сезоні, що відбувається в клубі зараз, які плани на майбутнє? Про це та інше «Футбол Херсонщини» говорив з головним тренером команди Олександром Клішнею.


– Пане Олександре, наприкінці минулого сезону ходили чутки, що «Таврія» припинить виступи в обласних та всеукраїнських аматорських змаганнях. Це так?

– Звісно ж ні! Про це не може бути й мови!

– То ж виступ «Таврії» у минулому сезоні можна вважати вдалим?

– Так, звичайно. Це питання обговорили з президентом клубу Е. В. Репілевським . Головне завдання – стати чемпіоном області серед аматорських команд «Таврія» виконала, на черзі – підготовка до нового сезону.

– Два прості запитання: де і коли?

– План підготовки команди затверджений. Розпочинаємо перший навчально-тренувальний збір 4 лютого. Триватиме він десять днів та закінчиться 14 лютого. Другий збір відбудеться з 19 по 29 лютого. Термін проведення третього заключного залежатиме від розіграшу Кубка Федерації футболу АР Крим, в якому маємо намір взяти участь.

А де? На футбольній карті Херсонщини з’являється нова точка – село Мар’янівка Тавричанської ОТГ, центр ТОВ «Агробізнес». Там виріс новий прекрасний стадіон з чудовим трав’яним газоном футбольного поля, майданчиком зі штучним покриттям, затишними роздягальнями та трибунами. Сказати, що база хороша – значить, не сказати нічого! Там і тренуватимемося.

– Оце так подарунок команді від президента!

– Так. Але не тільки команді, а ще й місцевій дітворі, аматорам, та вболівальникам. Едуард Вікторович та керівництво ТОВ «Агробізнес» чудово розуміють значення розвитку соціальної сфери на селі та вкладають значні кошти в її розвиток. Це – інвестиції в майбутнє.

– Матеріальна база клубу ще якось поліпшилась?

– Авжеж. На виїзні матчі тепер будемо їздити на новому комфортабельному автобусі.

– У складі «Таврії» будуть зміни?

– Звичайно. Плануємо омолодження. З минулорічного складу в команді залишаються близько десяти чоловік. Селекція – процес безперервний, та завершити комплектацію хочемо до початку офіційних змагань 2020 року.

– Коли розпочинаєте?

– 4 квітня в 11-му турі Чемпіонату України серед аматорів граємо вдома із «Зіркою» з Кропивницького. Базовим днем першого матчу ½ фіналу розіграшу Кубка України серед аматорів, де ми продовжуємо виступи, є 22 квітня, але, ААФУ,можливо, призначить гру на іншу дату. Думаю, до цього часу будемо готові на 100 відсотків.

– Що скажете про участь в обласному чемпіонаті?

– Ситуація складна. Всім причетним до обласного футболу зрозуміло, що потрібні зміни. На цю тему також говорили з Репілевським. Едуард Вікторович теж вважає, що багато сильних суперників серед команд Херсонщини – запорука успіху й «Таврії» також.

– Олександре Миколайовичу, Вас часто можна побачити на іграх аматорських команд різного рівня. Шукаєте новачків для «Таврії»?

– Так. Саме на таких змаганнях запримітив та запросив до колективу, наприклад, Віктора Золотухіна, який сьогодні є одним із провідних гравців команди. Херсонщина багата на футбольні таланти. Треба тільки їх помітити та розвити.

Футбол Херсонщини