Міжнародному дитячому центру «Артек» передадуть майно дитячого санаторію в Новоолександрівці

13.01.2021
568

Відповідне розпорядження т.в.о. голови ХОДА Сергія Козиря опубліковано на офіційному сайті Херсонської ОДА.

Назва: Про погодження передачі нерухомого майна

Своїм розпорядженням пан Козир погодився з пропозицією ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ «МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР «АРТЕК» та НОВОВОРОНЦОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ щодо передачі будівель і споруд у державну власність з віднесенням їх до сфери управління ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ, а саме:

що розміщені на земельних ділянках площею 4,1148 га (кадастровий номер та площею 0,0203 га по вул. Лісовій, 7 у с. Новоолександрівка Нововоронцовського району Херсонської області;


– що розташовані на земельній ділянці площею 2,96 га по вул. Лісовій, 9 у с. Новоолександрівка Нововоронцовського району Херсонської області.


Управляти цим майном буде ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ (ДУС), що підпорядковане Офісу Президента.

Відповідне розпорядження було підписано після розгляду клопотання ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ «МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИИ ЦЕНТР «АРТЕК» щ о д о передачі нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Нововоронцовського району Херсонської області у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Державного управління справами.
Також у липні 2020 року Нововоронцовська районна рада прийняла рішення № 922 «Про надання згоди на передачу об’єктів нерухомого майна у державну власність», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».

Ще раніше депутати Херсонської обласної ради ліквідували цей санаторій, але потім передумали.

Історія питання:

ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ У НОВООЛЕКСАНДРІВЦІ ЗАКРИВАЮТЬ: ХУЖЕ НЄ БУДЄТ?

ОБЛРАДА ЛІКВІДУВАЛА ДИТЯЧІ МЕДИЧНІ САНАТОРІЇ ХЕРСОНЩИНИ (ПЕРЕЛІК)

НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙРАДА ХОЧЕ ЩОБ «НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЧНИЙ САНАТОРІЙ» ПЕРЕДАЛИ НА ЇЇ БАЛАНС (ВІДЕО)