Маленька, але важлива перемога над “торгівцями каналами”. Меліоративну систему Херсонщини поки що не чіпатимуть

28.04.2021
426

Законопроект 5202, про який ми писали раніше, саме яким передбачалося передача меліоративних систем “у добрі руки” в обхід приватизації, а спори про водопостачання на всілякі посушливі території – до господарських судів, той самий “непримітний” проект, який був терміново винесений вчора на сьогоднішню позачергову сесію Верховної Ради, набрав …221 голос.

Тепер його буде повернуто на комітет для доопрацювання.

Як зазначає доктор юридичних наук, експостійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін., оевидно, що для частини народних депутатів оголошені вчора ризики, які цей законопроект 5202 створює для питання Північнокримського каналу, виявилися не віртуальними.

«Так працює демократія. У когось знов чорний день видався. Прикладом для брехунів з Мінагрополітики. Маю право їх так йменувати через наступне»,- зазначив Борис Бабін.

Далі пан Бабін продовжує:

Адже вчора міністр агрополітики Роман Лещенко розповідав (якщо вірити його пресслужбі) про нібито відсутність планів передати Держводу Держрибі.

А сьогодні я отримав офіційну відповідь Кабміну про те. що саме цей пан Роман нещодавно доповідав на урядовій нараді щодо меліорації, куди покликали …Держрибу.

Уряд підтвердив мені повну подлінність раніше поширеного у соціальних мережах протоколу цієї наради від 8 квітня, де повторюся, доповідачом був саме пан Роман та люб’язно додав мені копію протоколу.

 


У цьому протоколі, на тій самій нараді, де доповідав пан Роман, йдеться про передачу майнових комплексів Держводи Держрибі. То може у пана Романа не схильність до неправдивих тез, а якісь склеротичні явища?

Коли забуваєш 26 квітня що було 8 квітня? Дуже небезпечне питання. Радив би терміново обстежитися.

На підтвердження правдивості поширених раніше документів про плани на об’єднання Держриби та Держводи у фейкове “Державне агенство меліорації та аквакультури” (під егідою Держриби) із підписом пана Шмигаля додаю відповідні картинки.

Закликаю усіх небайдужих до деокупації Криму народних депутатів не пропустити повторний розгляд “непримітного” проекту 5202 у профільному комітеті.