Кубок «Закриття сезону» серед юнаків у команди ФК «Добропілля»!

22.10.2018
1392

21 жовтня на стадіоні села Збур`ївка проходив футбольний турнір на кубок «Закриття сезону» серед команд юнаків.

Із семи запрошених команд участь у змаганнях прийняли три команди, а саме: ФК «Чулаківка», ФК «Збур`ївка» та ФК «Добропілля». Команди змагались за коловою системою.

У першій грі згідно жеребкування команда «Добропілля» перемогла команду «Чулаківка» з рахунком 4:0. У другій грі чулаківчани перемогли команду господарів з рахунком 2:1. Гра поміж командами «Збур`ївка» – «Добропілля» закінчилась унічию 2:2.

Таким чином володарем кубку « Закриття сезону» серед команд юнаків сезону 2018р. стала команда «Добропілля»

. Команда- переможець нагороджена грамотою та кубком. Команди-участниці отримали грамоти. По закінченні змагань відбулося нагородження команд за підсумками районного чемпіонату.

Кубок, грамоти та бронзові медалі за третє місце отримали футболісти Чулаківки, також кубок, грамоти та срібні медалі отримали юнаки з Бехтер. А чемпіонами району стали юнаки ФК «Збур`ївка», їм вручено кубок, грамоти та золоті медалі.