Херсонську гімназію № 6 футболізовано!

30.03.2019
2853

29 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Херсонської гімназії № 6, у якій функціонує гурток футбольної команди від СДЮСШОР «Кристал».


«Ми знову доводимо, що програма футболізації впевнено крокує і не збавляє обертів. Ви – наше нове покоління заради якого ми, дорослі, рухаємося вперед, будуємо сильну та європейську країну. Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, щоб маленькі громадяни виросли достойними людьми й неодмінно стали гордістю Херсонщини і України», – звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.

Крім того, очільник Херсонщини вручив юним спортсменам футбольні м’ячі та побажав тільки вдалих ігор.

Будівництво здійснювалось відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

Загальна вартість проекту понад 1,5 млн грн, розмір – 43 м. х 22 м. Проект реалізовувася шляхом співфінансування з державного бюджету та Херсонського міського бюджету. Об’єкт розташований на шкільному стадіоні, де протягом року триває активне спортивне життя. Відтепер учні гімназії будуть опановувати уроки футболу за навчальною програмою на новому майданчику.