Андре Броканело очолив херсонський «Продексім»

08.07.2020
1725

МФК «Продексім» повідомляє про те, що головним тренером херсонської команди призначено бразильського фахівця Андре Броканело.


Сьогодні відбулися командні збори МФК «Продексім», під час яких херсонському клубу було офіційно представлено нового наставника, який встиг дати невеликий коментар:

«Надзвичайно приємно тут знаходитися. Моєю першочерговою метою було переїхати до іншої країни та стати тренером однієї з таких величних клубів як «Продексім». Очолити команду, яка чотири роки поспіль стала чемпіоном своєї країни – це завжди почесно.


Наші завдання є дуже серйозними, і їх буде досить непросто досягти. Ми прагнемо знову стати чемпіонами, здобути Кубок України та добре виступити у Лізі чемпіонів. Однак, команда має все для їхнього досягнення.

Вдячний президенту «Продексіма» Ігорю Колихаєву, тренерському штабу команди та гравцям за теплий прийом. Я можу себе охарактеризувати в якості тренера, який сповідує атакувальний футзал. «Продексім» має досить багато представників у збірній України. Можу відзначити, що ця національна команда виглядає досить сильно з фізичної точки зору. Впевнений, що спільно ми проведемо досить плідну роботу. Впродовж найближчих 3-4 тижнів, я сподіваюся, що команда зможе адаптуватися до мого бачення гри, і все це сприятиме досягненню поставлених завдань у майбутньому».

Окрім того, Броканело встиг провести перше тренування в якості нового наставника «Продексіма».

Додамо, що з 2006 року Андре Броканело тренував дитячі та юнацькі команди в іспанському місті Картахена. З 2017 року обіймав посади асистента головного тренера і тренера воротарів у «Джимбі Картахена», а з 2018 по 2019 роки працював з цим клубом вже в якості головного тренера.

Також нагадаємо, що нещодавно херсонський клуб повідомив про те, що Хаві Родрігес не очолить команду на початку сезону 2020/2021 як це було заплановано раніше.

Прес-служба Асоціації футзалу України