Зрадник Ковальов, який вважає себе “міністром аграрної політики Херсонщини” змушує фермерів працювати за законодавством окупантів

05.08.2022
632

На тимчасово окупованій території Херсонщини зрадник, народний депутат України обраний від партії Слуга народу так званий “міністр аграрної політики Херсонської області” в уряді окупантів Олексій Ковальов змушує місцевих сільгоспвиробників реєструвати діяльність і сплачувати “податки” за законодавством РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Також є інформація (вона нами перевіряється) що від імені цього колаборанта діють і інші сільгоспвиробники. Така діяльність проводиться майже в усіх старих районах області. Серед таких діячів є і досить несподівані та цікаві особистості. Наприклад, в селах навколо Херсона таку діяльність веде багаторазовий депутат різних рад від різних партій, один з засновників НРУ на Херсонщині.

За повідомленням ГУР, тих, хто відмовиться, позбавлятимуть права власності земельними ділянками, а власників агробізнесу висилати за межі регіону.

Ми раніше повідомляли, що Росія прижене на захоплену Херсонщину та Запоріжжя комбайни з окупованого Криму — красти український урожай. За повідомленнями росЗМІ, не менше 85 одиниць сільгосптехніки відновлять у Криму, щоб «передати до Херсонської та Запорізької областей для збирання врожаю».

Також ми інформували, що безпосередньо крадіжкою зерна (збирання врожаю, завантаження, транспортування тощо) займаються місцеві фермери з близького кола колаборанта, зрадника-нардепа, «міністра сільського господарства» у окупантів Олексія Ковальова.

На нашу думку, крадіжка зерна, або купівля його у місцевих за копійки і продаж потім в рф є заробітком саме місцевих зрадників. Є всі підстави стверджувати – росія таким чином відплачує тим, хто зрадив батьківщині і пішов на співпрацю з окупантами.