Зміни до бюджету області: Кошти на мостоперехід, ремонт доріг, будівництво амбулаторій та аеропорт «Херсон» (ДОКУМЕНТ)

29.01.2021
811

Депутати обласної ради планують внести зміни до бюджету області на 2021 рік.

Зараз це питання розглядається постійними комісіями, а також депутатськими групами та фракціями. З проектом рішення з усіма ДОДАТКАМИ можна ознайомитися на телеграм-каналі НОВАМЕДІА

Зміни по’вязані з необхідні перерозподілити залишки коштів з державних субвенцій які надходили в Херсонську область.

Так, залишок коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету Херсонської області на будівництво шляхопроводу ХБК-Таврійський складає станом на 1 січня 2021 року 90294060,51 грн. Ці кошти пропонують спрямувати в повному обсязі Департаменту інфраструктури ХОДА.

На рахунку спецфонду також нараховується залишків субвенції з держбюджету у сумі 2752007,65 грн. Зазначені кошти також планують перенаправити Департаменту інфраструктури ХОДА для здійснення ремонту доріг місцевого значення та їх обслуговування.

Залишки субвенції з державного бюджету обласному бюджету на розвиток систем и охорони здоров’я в сільській місцевості плануються у розмірі 7985281,06 грн спрямувати Департаменту інфраструктури ХОДА для продовження будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини та лікарських амбулаторій. А також для остаточних розрахунків з підрядними організаціями за виконані роботи у минулому році.

Також планується за рахунок скорочення збільшити видатки Департаменту інфраструктури ХОДА в рамках виконання обласних програм:

«Розвиток міжнародного аеропорту Херсон» на 2021-2022 роки на 2918249,0 грн для виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Херсон»;

Соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2021 рік-1442231, 0 грн на співфінансування робіт із встановлення світлосигнальної системи ВВІ-1 на аеродромі аеропорту «Херсон».

Більш докладно з проектом рішення та усіма ДОДАТКАМИ можна ознайомитися на телеграм-каналі НОВАМЕДІА