ЗМІ: Колектив «Херсонської академії неперервної освіти» заявляє про моральний тиск з боку чиновників

03.02.2020
2365

Видання Херсонщина за День повідомляє, що до ГО «Єдиний Щит» звернувся колектив КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради за допомогою у вирішенні гострої проблеми.

Згідно з офіційним повідомленням, наразі у КВНЗ на підставі анонімки проходить перевірка закладу. Але якраз як така перевірка колектив не хвилює зовсім, тільки от методи її проведення людей насторожують.

З офіційного повідомлення нам стало відомо, що згідно з розпорядженням голови Херсонської обласної ради від 24.01.2020 було призначено проведення службового розслідування стосовно ректора комунального закладу – Зубка Анатолія Миколайовича. Підстава звернення – анонімне повідомлення про корупційну діяльність ректора.

« Ми не проти жодних перевірок, тим паче, якщо вони підписані головою обласної ради. Ми знаємо, що Владислав Мангер завжди реагує на будь-які повідомлення. Але от те, як представники цієї комісії себе ведуть – тут якраз у нас питання. Посадові особи при спілкуванні з колективом поводяться так, наче ми злочинці та вчинили кримінальні порушення. Мало того, ніхто не враховує робочу дисципліну, наші пояснення ніхто не вислуховує», – зауважують у листі працівники «Херсонської академії неперервної освіти».

Нагадаємо, що до колективу вказаного закладу входять науковці, професори, доктора наук, практичні співробітники зі стажем роботи понад 20 років.

Під зверненням підписалося 37 чоловік.

Наразі  відомо, що перевірку очолює заступник голови обласної ради Василь Зеленчук.