Життя переможе… На Херсонщині слуги створили коаліцію разом з ОПЗЖ

07.12.2020
578

4 грудня, під час I сесії Херсонської обласної ради VIІI скликання новообраний депутатський корпус обрав керівництво Херсонської обласної ради.

Так головою облради, досить прогнозовано, був обраний заступник голови Херсонської ОДА Олександр Самойленко. Згідно з протоколом рахункової комісії, за нього свої голоси віддали 47 депутатів.

Так, на посаду першого заступника голови підтримано кандидатуру Єгора Устинова (політична партія «Опозиційна платформа – за життя»).

Нагадаємо, що ще 12 жовтня в інтерв’ю агентству “Єдність“, народний депутат від “Слуги народу”, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади Олександр Качура заявив, що після місцевих виборів політсила співпрацюватиме з партією “Опозиційна платформа – За життя”.

Першим заступником голови – керівником виконавчого апарату було обрано Юрія Соболевського (політична партія «Слуга народу»). Заступником голови став Геннадій Лагута (політична партія «Нат тут жити»).

Проти такого об’єднання виступили лише представники партії Європейська солідарність, які не приймали участь у голосуванні.

«Бо вважаємо недоцільним підтримувати політику «Слуг народу» і не збираємось мовчки спостерігати об’єднання в Херсонській обласній раді Слуг 95 Кварталу і проросійської ОПЗЖ»,-зазначив у своєму виступі керівники фракції ЄС в облраді Сергій Хлань.

Нагадаємо, що це не вперше на Херсонщині створюється коаліція з представниками партії Медведчука/Бойка.

Такі альянси між представниками партії Президента України Володимира Зеленського та ОПЗЖ були також зафіксовані у міських радах Нової Каховки та Каховки.

Не цураються створювати коаліції з представниками ОПЗЖ і члени херсонської команди Ігоря Колихаєва.

Так, головою Корабельної в місті Херсоні ради було обрано Наталю Чорненьку. Вона раніше також була головою цієї ради. Тоді вона була депутатом від БПП «Солідарність». За неї проголосували 28 депутатів.

Заступником голови райради було обрано Станіслава Лисюка з ОПЗЖ. За нього проголосувало 29 депутатів.

Раніше в Суворовській районній у місті Херсоні ради також була створена так звана коаліція з представників НТЖ та ОПЗЖ, тоді голово райради було обрано представника НТЖ, а раніше Опозиційного блоку та Партії Регіонів А. Задніпряного.