Зеленський уже вдруге переносить реальне, а не казкове, підвищення зарплат вчителям ДОКУМЕНТ

03.10.2020
631

Пам’ятаєте, як свого часу один діяч цілком серйозно обговорював підвищення зарплати вчителям до $4000? Щоправда, перед виборами. Так от, говорити – не робити. Прийшовши до влади, Зеленський уже вдруге переносить реальне, а не казкове, підвищення зарплат вчителям.


Про це у персональному Телеграм-каналі повідомляє народний депутат Олексій Гончаренко

Нагадаю, що у статті 61 закону “Про освіту” прописано, що мінімальний посадовий оклад вчителя повинен становити 3 мінімальних зарплати. Таке підвищення було заплановано з 1 січня 2020 року. Однак, спочатку восени минулого року уряд Гончарука скасував це рішення, а тепер цей же трюк повторив і прем’єр Шмигаль.

Федерація профсоюзів опублікувала відповідну постанову Кабміну, за якою підвищення зарплат вчителям “заморозиться” до 1 січня 2022 року. Пояснюється це “відсутністю неінфляційних джерел фінансування”. Коли Зеленський говорив про $4000, я так розумію, ці “джерела фінансування” були?

Ця ситуація ще один приклад того до яких наслідків приводить дилетантство при владі. І якщо вам почнуть розповідати, що це через коронакризу, то нагадаю ще раз ― рішення “заморожував” ще перший уряд Зеленського з якого і почалося падіння економіки. Уряди міняються, але ситуація не змінюється. Бо при владі лишається Зеленський. Відповідальність за всі невиконані обіцянки несе він особисто.