Зберігати дороги будуть встановленням нових дорожніх знаків

01.06.2020
335

Відповідне розпорядження опубліковано на офіційному сайті Херсонської ОДА


Назва: Про збереження покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування області у 2020 році

Розпорядження було підписано з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування від руйнувань, пов’язаних з його експлуатацією в екстремальних умовах під час тривалої спекотної погоди (температура повітря більше +28 °С).

Було запропоновано Службі автомобільних доріг у Херсонській області разом з Департаментом інфраструктури обласної державної адміністрації:

– на ділянках доріг загального користування, де розрахункова міцність покриття не відповідає нормативній та існує загроза його руйнування, забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків ЗЛ6 «Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує …т, заборонено».

Також до 19 червня 2020 року визначити перелік окремих ділянок доріг, на яких необхідно запровадити обмеження руху в період тривалої спекотної погоди (температура повітря більше +28 °С) автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та осьовим навантаженням 7 тонн з 08 до 20 години включно. Облаштувати такі ділянки відповідними дорожніми Знаками.

Погоджувати з управлінням патрульної поліції в Херсонській області маршрути об’їзду ділянок, на яких обмежено рух;

– врахувати, що обмеження руху при високих температурах повітря не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються, а також на ті, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

Департаменту інфраструктури обласної державної адміністрації наказано завчасно поінформувати через засоби масової інформації населення та транспортні організації області про обмеження руху великовагових автопоїздів при високих температурах повітря на відповідних ділянках доріг.

Крім цього голова ХОДА рекомендував ГУ Національної поліції в Херсонській області здійснювати постійний контроль за проїздом великовагових автопоїздів на ділянках доріг, обмежених відповідними знаками.