ЗАЯВА. Херсонська обласна організація партії «Європейська Солідарність» засуджує рішення обласної ради щодо підтримки Владислава Мангера

15.08.2020
601

Херсонська Територіальна організація партії Європейська Солідарність засуджує рішення Херсонської обласної ради щодо підтримки Владислава Мангера, якого підозрюють у причетності до замовлення нападу на Катерину Гандзюк.

Питання відповідальності підозрюваних у кримінальних злочинах повинно вирішуватись в суді, а не в залах засідань Рад місцевого самоврядування. Справа депутатів місцевих рад – дбати про добробут громад, а не робити гучні політичні заяви.

Крім того, звертаємо увагу депутатів Херсонської обласної ради, що Офіс Генпрокурора, куди ви направли своє звернення щодо “необхідності безпристрасного судового розгляду” не має жодного відношення до судової гілки влади, яка і забезпечує той самий “безпристрасний судовий розгляд”.

Тому пропонуємо вам провести повторне засідання Херсонської обласної ради та направити звернення до Вищої Ради Правосуддя, Верховної Ради України, Президента України з вимогою завершити судову реформу розпочату Президентом Петром Порошенко.

Це позбавить вас необхідності приймати політично-вмотивовані рішення, а залишить більше часу для вирішення суспільних проблем.

Інституція незалежної судової гілки влади повинна забезпечувати безпристрасний судовий розгляд, і не лише голови Херсонської обласної ради, а всім громадянам України, незалежно від посад, звання та статків.

Тож, будь-ласка, подбайте про всіх громадян, а не лише обраних