Загарбники запроваджують на Херсонщині «російську адміністративну систему»

03.08.2022
467

Як вже багаторазово повідомлялося, російські загарбники виявилися неспроможними розбудувати у окупованих районах материкового півдня України маріонеткову та водночас «працездатну» злочинну «адміністрацію», через що окупантами було злочинно оголошене про «уряди» у Мелітополі та Херсоні, куди протиправно привезли російських «менеджерів».

Також окупанти 27 червня заявили про злочинне застосування на окупованому материковому півдні «російських адміністративних та кримінальних законів». Через місяць міністерство внутрішніх справ агресора заявило про злочинне утворення в Херсоні та Мелітополі «тимчасових управлінь мвс росії», які нібито будуть «боротися з екстремізмом» та «забезпечувати видачу російських паспортів», повідомляє сайт АРК

При цьому окупанти навіть не імітують якесь «відношення» цих злочинних структур до відповідних областей України та прямо визнають, що у них прислане «проходити службу» саме «російських поліцейських».

Крім того окупанти заявили, що ці злочинні структури з серпня будуть «видавати російські номери на автотранспорт», при чому «із кримською регістрацією», але виключно для тих, хто «вже отримав російський паспорт». При цьому видачу законних українських автомобільних номерів окупанти примусово припинили.

Водночас примітно, що «видавати кримські номери» будуть насамперед не «кримські поліцейські», яким аспекти злочинної «розбудови управлінського апарату» у Херсоні та Мелітополі агресор не довіряє, а власне росіяне. Нещодавно з окупованого материкового півдня агресор вивів «на ротацію» «кримські підрозділи» власної злочинної «Росгвардії», які понесли істотні втрати та мають значну кількість «ухилянтів».