З державної програми “Спроможна школа” виключили Бериславську школу

13.07.2021
264

На жаль, сьогодні стала відома інформація, що обласною державною адміністрацією змінено перелік закладів освіти, учасників Програми”Спроможна школа”, а саме прибрано Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти Бериславської міської ради.

Про це на власній Фейсбук-сторінці пише депутат Херсонської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Ігор Йосипенко.

За словами депутата в цій школі планувалося зробити ремонти 1,2,3 поверхів, закупити меблі в рекреації та засоби навчання в кабінет біології та Стем лабораторію на загальну суму 2098,591 тис. грн.

В навчальному закладі навчається біля 700 дітей.

«Думаю голові Бериславської районної державної адміністрації необхідно терміново втрутитися в дану ситуацію та відстояти участь закладу в даному проєкті в підпорядкованому їй районі», – написав депутат.

Довідково: Голова Бериславської РДА Ольга Людвігівна Сидоренко народилася 16 вересня 1969 року у м. Волноваха Донецької області. Закінчила Волгоградський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт» та Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Державна служба». Голова ГО «Жіноча рада Донбасу». Депутатка Волноваської районної ради від партії «Слуга народу».