Євтушенко пішов з посади головного тренера Кристалу: “Не бачу сенсу працювати в таких умовах”

17.06.2021
1774

Фінансове становище Кристалу залишає бажати кращого

Головний тренер херсонського “Кристалу” Вадим Євтушенко розповів про свою зустріч з мером Херсона, після якої він подав у відставку з посади головного тренера херсонців, повідомляє видання ua-football

“Зустріч з мером відбулося. Я подав у відставку. Не буду розшифровувати, але ми поговорили і розійшлися. Зрозуміли один одного і подякували за роботу. Не бачу сенсу працювати в умовах, які пропонуються. І вони на порядок нижче, ніж були до цього .

Не хочу оцінювати роботу і надавати звіт після вильоту команди з Першої ліги, тому що пропрацював всього чотири місяці. Вважаю, що в кінці чемпіонату ми намацали свою гру і почали показувати футбол, який хотіли бачити вболівальники.

Я прийняв команду за місяць до відновлення чемпіонату з п’ятьма футболістами. Ми комплектувалися на ходу, за тиждень до першого матчу ще приїжджали футболісти. Тому, щоб залишитися в Першій лізі, нам потрібен був фактично чемпіонський графік, треба було виграти дев’ять матчів з 14-ти. На жаль, не вийшло. Були як об’єктивні причини, так і інші.

Фінансування у “Кристала” урізається, тому в цій ситуації будувати команду на низькій формі оплати, яка б боролася за повернення до першого дивізіону, буде, м’яко кажучи, складно. Не бачу в цьому цілі, тому попросив мера міста про відставку”, – сказав Еврушенко.

Додамо, що в підсумковій таблиці Першої ліги “Кристал” посів останнє, 16 місце набравши 13 очок. Під керівництвом Вадима Євтушенка “Кристал” здобув дві перемоги, три нічиї, в пасиві колективу дев’ять поразок.