“Європейська солідарність” вимагає від Ігоря Колихаєва пояснень щодо його заяв про можливості постачання води на територію тимчасово окупованої АРК Крим

08.04.2021
365

Відповідна заява цієї політичної сили опублікована на офіційній сторінці Херсонської міської організації партії «Європейська солідарність» у фейсбуці

ЗАЯВА Херсонської міської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» щодо заяв Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва про імовірні економічні відносини з країною-агресором РФ та можливості постачання води на територію тимчасово окупованої АРК Крим.

Херсонська міська організація партії «Європейська Солідарність» вимагає від Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва пояснень щодо його заяв про імовірні економічні відносини з країною-агресором РФ та можливості постачання води на територію тимчасово окупованої АРК Крим.

Нещодавно в інтерв’ю, яке вийшло на сайті руху «Чесно» очільник міста дозволив собі висловлювання та твердження які ставлять під сумнів героїчну боротьбу українського народу з російським агресором, фактично заперечують факт окупації Криму, паплюжить пам’ять загиблих українців під Іловайськом, при обороні Донецького аеропорту, Дебальцевському котлі тощо. Такі промови є небезпечними і дають надію Путіну в підтримці на материковій Україні його афери щодо сухопутного коридору з Криму до Одеси.

Багато виборців Європейської солідарності у другому турі виборів міського голови підтримали саме кандидатуру Ігоря Колихаєва, так як вважали його опонента проросійським кандидатом. Ми відповідальні перед своїми виборцями і змушені відреагувати на подібні заяви головної посадової особи міста.

Херсонська міська організація партії «Європейська Солідарність» вимагає від міського голови Ігоря Колихаєва пояснень, щодо наступних тверджень, які були озвучені у розмові з журналістом. Наші виборці та і вся громада мають знати, що саме мав на увазі херсонський міський голова Ігор Колихаєв коли казав, що:

– «торгівля з Росією. Я — за економічні відносини»;
– «в Криму має бути вода Або тоді продавайте воду, як варіант»;
– «уряд Бандери почав погроми і вбивства євреїв у Львові»;
– “Ми ж пов’язані всі. Хоч і кажуть, що ми не пов’язані з Росією, але всі їздили в Росію?”

З відповідним зверненням до міського голови на найближчому пленарному засіданні сесії міської ради звернеться і фракція Європейської солідарності. В разі ігнорування наших вимог залишаємо за собою право звернутися з відповідними заявами до правоохоронних органів з вимогою надати правову оцінку таким висловлюванням.

Херсонська міська територіальна організація партії «Європейська солідарність»